Movies
Ratings
409
Ford v FerrariRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0