Series
Ratings
41
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.5
Free!Rated ★ 4.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0