Titles you rated
- JeongnyeonRated ★ 5.0
Andor Season 2Rated ★ 5.0
YoungerRated ★ 3.5
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Agatha Christie's PoirotRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 5.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
National Treasure: Edge of HistoryRated ★ 3.0
PoldarkRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
North & SouthRated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
RevenantRated ★ 5.0
Pornographer Mood IndigoRated ★ 4.5
PornographerRated ★ 4.0
Buchou to Shachiku no Koi wa ModokashiiRated ★ 3.0