Movies
Ratings
262
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0