Series
Ratings
10
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 5.0
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5