Series
Ratings
18
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
GhostRated ★ 2.5