Series
Ratings
120
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
GachiakutaRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
91 DaysRated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 4.0
ReacherRated ★ 3.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Undead UnluckRated ★ 4.0