Series
Ratings
368
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 5.0
BondingRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 5.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 1.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Skam Season 3Rated ★ 4.0- 죽음을 피하는 1000가지 방법Rated ★ 3.0