Movies
Ratings
3973- HumintRated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 3.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
A Working ManRated ★ 2.5
The Woman in the White CarRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0