Series
Ratings
52
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
HappinessRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Pixar PopcornRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0