Series
Ratings
141- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Russian DollRated ★ 3.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
CitrusRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
BITCH X RICH 2Rated ★ 2.5
BITCH X RICHRated ★ 2.0
Castaway DivaRated ★ 3.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0