Movies
Ratings
290
Dom HemingwayRated ★ 4.0
Side EffectsRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Cold MountainRated ★ 4.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 3.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
SleuthRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0