Series
Ratings
48- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5