Movies
Ratings
145
Mickey 17Rated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0