Movies
Ratings
586
Movie 43Rated ★ 2.0- Whispering WaterRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.0
The Bitter Tears of Petra von KantRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
BrightburnRated ★ 2.5
Night FliersRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.0
Continental ’25Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.5