Series
Ratings
89
Serenade of Peaceful JoyRated ★ 4.5
War of FaithRated ★ 4.5
The Princess WeiyoungRated ★ 3.5
Weaving a Tale of LoveRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 4.5
The Long RiverRated ★ 5.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
Gone with the RainRated ★ 4.0
Nothing But YouRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 4.5
Love You Seven TimesRated ★ 4.0
Bright As the MoonRated ★ 3.0
The Wind Blows From LongxiRated ★ 4.0
Secret of the Three KingdomsRated ★ 5.0
Divine DestinyRated ★ 2.0
Hidden LoveRated ★ 3.5
The Longest Day in Chang'anRated ★ 5.0
Joy of LifeRated ★ 4.0
Special LadyRated ★ 1.5
The Story of Ming LanRated ★ 5.0