Series
Ratings
52
First LoveRated ★ 4.0
Cheer UpRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0