Series
Ratings
36
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Scum's WishRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Red TeacherRated ★ 4.0