Series
Ratings
132
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0- Off The GridRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 1.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5