Series
Ratings
24- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 1.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Taco ChroniclesRated ★ 5.0
The DessertRated ★ 3.0
ShowdownRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Super BandRated ★ 4.0
Street FoodRated ★ 3.5
Sugar Rush Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0