Series
Ratings
77- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 1.0
My MisterRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
Amazing SaturdayRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.5