Series
Ratings
25
Master of StudyRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0