Series
Ratings
17
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0- The Last Man on EarthRated ★ 3.5
Fear the Walking DeadRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0