Series
Ratings
607
BITCH X RICH 2Rated ★ 1.5
BITCH X RICHRated ★ 1.5
ConvictionRated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The ManipulatedRated ★ 2.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 2.0- 콩콩팡팡Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.0
The DefectsRated ★ 2.5
Tell Me What You SawRated ★ 1.5- Brave Detectives 3Rated ★ 2.5
- Happy Together Season 2Rated ★ 2.0
- Daegyeol! Banjun DramaRated ★ 2.0
MRated ★ 2.0- Toyo Miseuteri GeukjangRated ★ 3.0