Series
Ratings
78
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Maria Watches Over Us Season 3Rated ★ 3.5
- Maria Watches Over Us: PrintempsRated ★ 4.0
Maria Watches Over UsRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0- Kimagure Orange RoadRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 0.5- ひぐらしのなく頃に拡Rated ★ 1.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.0- When they Cry : KiraRated ★ 2.5
When They Cry: ReiRated ★ 2.0
When They Cry: KaiRated ★ 3.5