Movies
Ratings
80
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Special DeliveryRated ★ 1.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5