Movies
Ratings
656
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Dead ManRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Saw XRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Extraction 2Rated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5