Movies
Ratings
1322
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.5
ElephantRated ★ 4.0
All the Empty RoomsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
FeastRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 2.0
FlightplanRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 2.5
NonnasRated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0