Movies
Ratings
367
Secret SunshineRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
MirageRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5