Series
Ratings
104
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- WhitechapelRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5- Alien SamRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Love CellsRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Vampire DetectiveRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0