Movies
Ratings
765
The KingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5