Movies
Ratings
1020
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 5.0
Hijra in BetweenRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Blood & GoldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0