Series
Ratings
23
Partners in CrimeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0