Series
Ratings
108
BondingRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
Queen of the SouthRated ★ 4.0
Queen of the SouthRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Law of UekiRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0