Movies
Ratings
490
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
The Chinese FeastRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0