Series
Ratings
245
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 4.5