Series
Ratings
248
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 3.0
Galileo XXRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
BOSSRated ★ 4.0- プライドRated ★ 5.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5
GalileoRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 3.5
ElementaryRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5