Series
Ratings
66- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 2.0
- Sharp3Rated ★ 1.0
- My Love PatzziRated ★ 1.5
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 1.5
Nonstop 1Rated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.0
Sharp2Rated ★ 2.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 2.5
Nonstop 5Rated ★ 2.5
NonstopRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- New NonstopRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0