Movies
Ratings
146
National TreasureRated ★ 4.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Good Morning, VietnamRated ★ 4.5
Le Grand ChefRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0