Movies
Ratings
912
Crime 101Rated ★ 3.0
EternityRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Women TalkingRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Bride!Rated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5