Series
Ratings
105
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0