Movies
Ratings
104
The ClientRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.5
ShrekRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0