Movies
Ratings
150
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 2.5
Red Riding HoodRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 3.5