Movies
Ratings
98
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 2.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
300Rated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5