Series
Ratings
31
SignRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
GothamRated ★ 5.0
GothamRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0