Movies
Ratings
599
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0