Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 3.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.0
Last Year at MarienbadRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
AmourRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0