Series
Ratings
79
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.5