Series
Ratings
98
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 5.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Viral HitRated ★ 3.5