Series
Ratings
86
Girls Band CryRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 3.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
더 인플루언서Rated ★ 3.0